053-7265173

יבוא חלקי חילוף לרכב

קבוצת איצ'י מכוניות בע"מ מייבאת אלפי חלקי חילוף בשנה לכל סוגי הרכבים, כולל רכבים נדירים ומיוחדים.
מלאי עצום של חלפים מפירוק, החלפים מיובאים ממגרשים אשר הינם זכייני חברות ביטוח בעולם.

  • חלקי חילוף מקוריים
  • חלקי חילוף משומשים
  • חלקי חילוף מחודשים
  • חלקי חילוף חליפיים

חלקי חילוף משומשים לרכב

חלקי חילוף משומשים, מחודשים או חליפיים הם אמצעי לחיסכון של מאות שקלים.
חלפים מפירוק ניתן להשיג כאן אצלנו במגרש, אנחנו לא מחליפים חלק אם יש בו פשרה מכאנית או סיכון בטיחותי. רוב החלפים אצלנו הם ממכוניות שעברו תאונה וניתן להשיג את כל סוגי החלקים: חלקים מכאניים, חלקי פח, חלקים פנימיים וחלקי פלסטיק. אנחנו לא מוכרים חלקים עם בלאי כגון: גומיות ואטמים במקרה כזה צריך לקנות חלקים חדשים.

פראייר מי שקונה חלקי פח מיבואן הרכב

אחד הדברים החשובים ביותר שנמכרים במגרשים לחלקי חילוף מפירוק הם חלקי פח למכוניות. מי שניסה לרכוש דלת, למשל, אצל היבואן במקום הדלת שעברה תאונה, בטח נדהם מהמחיר, כאן אצלנו, תוכלו למצוא את אותה הדלת בדיוק, או חלק פח אחר, במחיר מגוחך ואפילו מצחיק יחסית ליבואן.
כאן תמצאו מגרש ענק לחלקי פח מפירוק, המיובאים מחו"ל ממכוניות חדשות יותר ופחות, שעברו תאונה ו"ירדו" מהכביש. חלקי פח מפירוק יותר טובים מחלקים חליפיים מאיכות ירודה שחברות הביטוח בישראל בדרך כלל מנסות למכור לכם.

"חלקי חילוף חדשים אמרת?"

הידעת??? יצרן הרכב שלך אינו מייצר את כל החלקים מהם הוא מרכיב את המכונית. עובדה היא, שהוא קונה חלק גדול מן החלקים מספקים חיצוניים – גם אתה יכול לקנות את אותו החלק מספק חיצוני.
צריך לדעת ולהיזהר בעת קניית חלקי חילוף חדשים לרכב, משום שקיימים כמה סוגים:
א. חלקים מקוריים של יבואן הרכב: אלה המיובאים דרך יבואן הרכב וארוזים באריזה של יצרן הרכב לפי מספר קטלוגי, אלה החלקים היקרים ביותר.
ב. חלקים של יצרן החלקים: חלקים המיוצרים על ידי יצרן החלקים, והם מהווים ספקים מאושרים של יצרן הרכב, החלקים של יצרן החלקים הם יותר זולים, והם מגיעים באותה אריזה של יצרן הרכב, העובדה שהחלקים לא מיובאים דרך יבואן הרכב, אלה דרך הסוכן של יצרן החלקים מוזילה את מחיר. אלה בעצם אותם חלקים בדיוק עם אותן בקורות איכות של החלקים מיבואן הרכב, יש כאלה שחושבים שאיכות החלקים מיבואן הרכב טובה יותר.
ג. חיקויים: מחלקי חילוף אלה יש להיזהר במיוחד אם מדובר בחלקים מכאניים למנוע ולתיבות הילוכים, הם מיוצרים במדינות שאינן בדיוק מדינות תעשייתיות מפותחות כמו: דרום אמריקה האיכות של החלפים אלה ירודה והם עלולים להיות מסוכנים.

חלקי חילוף לרכב

מנועים, חלקי מנועים, מכסה מנוע, גירים לרכב, תיבות הילוכים ידניות, תיבות הילוכים אוטומטיות, מראות, פנסים, חלונות, כפתורים לחלונות, בלמים/ ברקסים, צלחות בלם, רפידות בלם, קדמיות ואחריות, ג'נטים ברזל, ג'נטים מגנזיום, סרנים, משאבות, מערכות פליטה לרכב, דלתות אחוריות צד ימין, דלתות אחריות צד שמאל, דלתות קדמיות צד ימין, דלתות קדמיות צד שמאל, דלתות הזזה, דלתות שירות, כסויים לגלגל רזרווי, טסות, גלגלים, מגן גחון, מכסה תא מטען, זרועות מתלה, זרוע מייצב, פגושים אחוריים, פגושים קדמיים, שמשות אחוריות, שמשות קדמיות, סנרוף, ספויילר, לוח שעונים, מגני שמש, מיכל דלק, גלגל הגה, ידית אורות, פחים לחזית, צינורות לרכב, תפוח הגה ועוד.

חלקים מפירוק לרכב אספנות

יבוא חלקי חילוף מקוריים משומשים מאנגליה לאלפא רומיאו

אלפא רומאו לוגו הצעת מחיר למנוע

טרייד-אין

טרייד אין לרכבקנייה מכירה וטרייד- אין
החלפת הרכב שבבעלות הלקוח לרכב מתקדם יותר מהמלאי הרחב והמגוון הקיים בחברה, כל הרכבים נבדקים בקפידה, לכל הרכבים העומדים למכירה ניתנת אחריות.

טרייד אין לרכב קניית רכבים לאחר תאונה (טוטל לוסט) או השבתה מכאנית, המיועדים לפירוק.

טרייד אין לרכבשירות השבחת רכבים לפני החזרתם לחברות הליסינג, להורדת מחירי השתתפות העצמית. השבחת הרכבים מתבצעת על פי דרישות חברות הליסינג.

מאמרים